Zadbaj o klienta i zintegruj swój sklep internetowy z paczkomatami InPost

Prowadzenie sklepu internetowego to nie lada sztuka. Wymaga od ich właścicieli przede wszystkim dobrego zagospodarowania logistyką tak, aby była ona sprawna, skuteczna i zadowalająca w każdym calu nawet najbardziej wymagającego klienta. Ostatnimi czasy dużą popularność zyskały usługi kurierskie. Jednak, jak wiadomo nie każdy może pozwolić sobie na bycie w domu, kiedy kurier zapuka do drzwi. Dlatego też idealnym rozwiązaniem jest zintegrowanie sklepu internetowego z usługami paczkomatów InPost.

Dzięki tej usłudze z pewnością zyskamy nowych klientów, a starzy klienci chętniej będą wracać po zakupy. Paczkomaty to przede wszystkim niezwykle wygodna i korzystna usługa dla klientów sklepów internetowych. Po pierwsze mogą oni odbierać produkty w dowolnym miejscu z dostępem do paczkomatu, o dowolnej porze dnia lub nocy, przez całą dobę i przez siedem dni w tygodniu.

Po drugie dostawa jest bardzo szybka, odbiór przesyłki możliwy jest już na drugi dzień a ceny jej nadania są niezwykle konkurencyjne. Po trzecie cały proces logistyczny od nadania po dostarczenie i odebranie paczki jest monitorowany dzięki internetowemu systemowi śledzenia przesyłek. Gwarantuje to bezpieczeństwo i pewność, że dana paczka trafiła do rąk klienta.