Inpost, czyli nowoczesność

Coraz więcej osób korzysta z usług firmy Inpost. Współpracują z nią duże firmy takie jak allegro, ale także prywatni klienci, czy producenci bądź sprzedawcy. Co stoi za sukcesem Inpostu?

Tanie przesyłki zagraniczne
Za pomocą usługi cross border można wysyłać w tani sposób nawet duże paczki do krajów zagranicznych. Znacznym ułatwieniem jest fakt, iż można je nadawać w paczkomatach.

Łatwy dostęp
Inpost dba o wygodę klientów, dlatego też powstało mnóstwo punktów, w których można nadawać oraz odbierać paczki o każdej porze, również w weekendy. W dużych miastach takich punktów jest ogrom, dzięki czemu każdy zainteresowany ma do pokonania krótki dystans, aby odebrać, czy też nadać swoją paczkę.

Bezpieczeństwo
Każdy, kto wysyła paczkę, bądź też zamawia towar przez internet martwi się tym, czy wysyłany przedmiot nie ulegnie awarii, zepsuciu, czy nieumyślnemu zniszczeniu podczas transportu, bądź też przeładowywania towaru. Można skorzystać z usługi ubezpieczenia paczki. W przypadku wybrania przesyłki kurierskiej można także wybrać opcję otwarcia przesyłki przy kurierze, dzięki czemu, w przypadku gdy paczka będzie w naruszonym stanie, bądź też uszkodzona, możliwa będzie natychmiastowa jej reklamacja. Jest to bardzo komfortowa opcja, z tego względu, iż zarówno adresat jak i nadawca mogą czuć się pewnie i bezpiecznie w przypadku nadawania oraz odbierania przesyłek.